ד"ר ארי דירוא רופא א.א.ג ילדים - לוגו
 
 
 
 
072-3204234
זהו מספר מקשר  הסבר על מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
 
 
 
 
 
נעים להכיר. שמי ד''ר ארי דירוא ואני רופא אף אוזן גרון, מנהל היחידה לאף אוזן גרון בילדים והמנהל של מחלקת אא''ג - ניתוחי ראש וצוואר בבית החולים לילדים דנה במרכז הרפואי תל אביב ע''ש סוראסקי (איכילוב). כמו כן, אני מקבל מטופלים בקליניקה הפרטית, הממוקמת במרכז ויצמן, ועובד בהסדר עם חברות הביטוח פניקס והראל.
 

טיפולים וניתוחים

 
אני מבצע ניתוחי ראש, צוואר, פה ולסתות, ניתוחים אנדוסקופיים של דרכי אוויר עליונות כולל אף, סינוסים ומיתרי הקול, ניתוחי שקדים, ניתוחי כפתורים, ניתוחי אוזניים לדלקות כרוניות ועוד.
 
 
 
דר ארי דירוא
 
 
 
 

ניסיון פרקטי, לימודים והשתלמויות

 
סיימתי את לימודי בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב. את דרכי המקצועית התחלתי כמתמחה במחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש צוואר, של בית החולים "מאיר", כפ"ס. לאחר מכן עברתי השתלמות בתחום של אף אוזן גרון ילדים בבית החולים לילדים בבית חולים של וויסקונסין במילווקי שבארה"ב. כיום, מעבר לעבודתי השוטפת כרופא וכמנתח אני מרצה בחוג למחלות אא"ג ולניתוחי ראש צוואר, בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.
 

חברות באיגודים מקצועיים

 
אני חבר באיגודים מקצועיים בארץ ובעולם, ביניהם: ההסתדרות הרפואית לישראל, החברה הישראלית לחקר השינה והאיגוד האמריקאי לברונכואסופגולוגי. כמו כן אני משמש כגזבר באיגוד האמריקאי של רופאי אא"ג ומנתחי ראש צוואר ובאיגוד הישראלי של רופאי אא"ג, ניתוחי ראש-צוואר.
 
מומחה לאף אוזן גרון לילדים
 

פעילות נוספת

 
אני משתתף לעתים קרובות בכנסים מדעיים בינלאומיים בנושא אא"ג ורבים ממאמריי פורסמו בכתבי עת מקצועיים.
 
אני מלווה אתכם ואת הילדים שלכם באופן אישי, צמוד ולכל אורך הדרך, החל משלב האבחון הראשוני ועד לריפוי מלא ולהחלמה לאחר הניתוח. התקשרו נתאם פגישת ייעוץ: 072-3204234